Afrikou křížem krážem – pohledem vychovatelů

Chtěla bych Vám i všem, kteří se podíleli na organizace dnešního projektu Afrika, moc poděkovat. Strávili jsme velmi příjemný den, děti nadšeně soutěžily. Leo si nadšeně odnášel sparťanský dres a po cestě domů si to stále prohlížel. Napadlo ho, že by v něm šel v pondělí do školy…..
Berenika byla překvapená, že poznala svého sponzora. Divila se svým “fááákt???”, že splněný sen někdo konkrétní uhradil. Z Klokánku byla zvyklá, že děti dárky dostávaly a nevěděly, kdo je obdaroval. A paní sponzorka má stejně starou holčičku, Brenice se v soutěžní skupině moc líbilo.

Děkuji Vám, co pro děti děláte, jistě celá akce byla náročná na organizaci, ale moc se povedla.
Irena Krutilová, pěstounka

 

Reaguji na dnešní velmi povedený den. Akce Afrika byla velmi dobře připravená a zorganizovaná. Zaujala dospívající děti, které ze začátku měly problém s tím, co tam budou dělat a nechtěly se zúčastnit hry. Nakonec je “závod” natolik bavil, že nechtěly opustit oboru, dokud nebudou mít splněné všechny úkoly a najité všechny státy Afriky. Malé děti se vyřádily s plněním úkolů, které pro ně byly připravené. Chtěla bych velmi poděkovat za krásně strávené dopoledne a odpoledne, které bylo plně a pestře stráveno v krásném prostředí s fajn lidmi, skvělou zábavou a pro dobrou věc – sbírce pro africké děti. Velmi rádi jsme se zúčastnili a malou trošičkou pomohli.

Elen byla z přenosného DVD hrozně moc nadšená až dojatá!!!

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci  DD Kralupy, Zacharová

 

Akce v Oboře Hvězda se nám všem moc líbil. Putování po Afrických státech bylo perfektně připravené a všichni se při plnění úkolů dobře bavili. I to počasí bylo objednané a přálo nám : -)
Děkuji, Miluše Frühaufová, DD Unhošť

 

Chtěla jsem jménem dětí i jménem svým moc poděkovat za projekt Splněný sen. Děti si pořádané akce opravdu užily a ne jinak to bylo dnes v oboře Hvězda. Děti se vrátily do Klánovic spokojené, příjemně unavené a dobře najedené. Prožili jsme všichni opravdu hezký den, díky moc.

Míla Švaříčková, DD Klánovice

 

Posílám pár vět k sobotní akci. Klukům se akce zamlouvala, po organizační stránce byla naprosto perfektně připravená.
Samotná soutěž zabavila (s výjimkou Vaška) spíše mladší děti, ale i tak se kluci docela snažili a vydrželi. Vašek měl velkou radost z probíhající dražby, ale i ostatní kluci měli radost z toho že se jejich výrobek do dražby dostal.
Největší rádost děi měly samozřejmě z nanuků a baget, ale myslím, že v některých z nich zůstalo i semínko znalostí o Africe a jejích problémech.
Zkrátka většina našich dětí odjela s pocitem, že to tam bylo fajn a měly i radost z toho že pomohly a podařilo se jim svými výrobky zaujmout.
S poděkováním, Simon Weigert, DD Klánovice

Posted in: Aktuality | Komentáře uzavřeny

Komentáře jsou uzavřeny.