Beseda v Kralupech nad Vltavou

Projekt Sen a jeho garant, paralympionik Michal Stark absolvovali besedu v Dětském domově v Kralupech nad Vltavou.
DD v Kralupech je další z organizací, se kterou bude projekt Sen spolupracovat na plnění “dětských snů”. Tento azyl je menším z DD, ale o to blíže k sobě děti a personál dětského domova mají. Vůdčí osobnost domova, v dobrém slova smyslu, paní ředitelka Jana Dubcová byla sama besedě přítomná a patřila mezi nejaktivnější tazatele :-).
Beseda proběhla již v klasickém scénáři, během něhož seznámila paní ředitelka projektu Sen Lída Zachová posluchače se záklaními informacemi o projektu. Dětem  i vychovatelkám představila i několik konkrétních plnění snů.
Citujeme z webu samotného DD v Kralupech: “Zatím máme zapojeno několik dětí s přáním podporování v kroužku volejbalu, prohlédnutí si kadeřnického salonu a bližší proniknutí do této problematiky. Pro dětský domov jsme si přáli dresy na sportovní akce (na Olympiádu DD, Grand Beach show, DD Cup, atd.), dále externí disk na uchovávání fotek dětí a již nyní jsme získali vstupenky na vybraný muzikál do divadla Kalich.”
Vyvrcholením večera bylo vystoupení cyklistického paralympionika Michal Starka, který představil svůj příběh. Děti a mladí přátelé se ukázali jako báječní diskutéři a zasypali Michala, ale i Lídu Zachovou nepřeberným množstvím otázek a svých zážitků.
Věříme, že splněná přání, alespoň několika dětem pomůžou zkvalitnit jejich život a udělají radost!

Posted in: Aktuality | Komentáře uzavřeny

Komentáře jsou uzavřeny.