Děti dětem 2014 – Indiánský den

Akcí Děti dětem se nám podařilo, slavnostně zakončit třetí školní rok s projektem Sen a druhý rok s projektem Sport pomáhá.

Indiánského dne  se zúčastnily nejen děti z dětských domovů a pěstounských rodin, kteří jsou zapojeny do projektů, ale i děti ze Základní a mateřské školy  Chrášťany, z basketbalového klubu BA Sparta, děti našich sponzorů a ostatní děti i dospělí, kteří chtěli strávit příjemný den.Všechny děti se zapojily do Indiánských her, ti nejúspěšnější získaly medaile a všichni krásný indiánský diplom a sladkou odměnu.

Bylo předáno 12 dětských Snů, 5 sportovních potřeb v rámci Sport pomáhá a 12 šeků dětským sportovcům na letní sportovní soustředění se svými sportovními kluby, které budou zaplaceny z výtěžku akce “Výběh na Sněžku.

Součástí akce byl i prodej výrobků dětí z dětských domovů, ve kterém bylo vybráno 7.250 Kč.

Probíhala dražba dětských obrazů namalovaná v rámci Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu, ve které se vydražilo 2.950 Kč.

Pořádala se soutěž o ceny, v rámci které bylo pro děti nastřádáno 5.160 Kč.

Celkový výtěžek 15.360 Kč bude použit na zaplacení týdenního letního sportovního pobytu pro 23 dětí z Dětského domova Unhošť v Koutech u Ledče nad Sázavou.

Děkujeme všem našim sponzorům za podporu projektů a tím i dětí, kteří naši pomoc potřebují.
Ludmila Zachová

Posted in: Aktuality | Komentáře uzavřeny

Komentáře jsou uzavřeny.