Michal má již splněný svůj Sen

Vážení a milí dárci, vážená a milá paní Zachová

K dnešnímu dni, se docílilo k mému velkému přání, které zároveň chci, ale definovat, jako zázrak vůbec to, že se povedl zákrok učinit s pomocí lidí, kteří mi poskytli finanční pomoc na zákrok. Vůbec jsem nečekal, že se mi toto někdy vyštěstí a, že budu moc se dnes spokojeně a radostně usmívat.

Paní doktorka je v rámci své profese opravdu skvělý odborný člověk, která mi zákrok provedla.  Samozřejmě i té patří veliké poděkování. Společně jsme se domluvili, že fixní náhradu nebude alespoň prozatím řešit pevnou formou, jelikož se může objevit něco, co mi na zubech může vadit nebo škodit a tak je zřejmé, že pokud by se řešila pevná forma, tak už by paní doktorka se  k tomu nemohla dostat a škodnou věc odstranit, proto konstrukce drží v mém chrupu na “fixní” bázy.

Srdečně děkuji všem, kdo mi pomohl s finančními prostědky na zákrok, nejen všem laskavým a milým dárcům, ale také paní Ludmile Zachové z projektu Ano, ano, která mi pomohla  touto cestou vás oslovit. Už jako malý kluk jsem snil o tom, jak budu mít pěkné zuby, za které se nebudu moci stydět, když se usměji. Dnes je můj veliký den, na který jsem čekal neuvěřitelných 22 let, protože dosud nebyla možnost tento problém realizovat. Velice jsem usiloval v 18 letech, aby můj problém, byl vyřešen co nejdříve, ale mé finanční možnosti, byli velkým klíčovým problémem.

Ještě jednou, bych chtěl poděkovat všem dárcům za obrovskou podporu a pomoc, kterou si ze srdce opravdu velice cením.

Budu se těšit na brzké setkání

S přáním hezkého dne s pozdravem Michal Joška

Komentáře jsou uzavřeny.