Poděkování za kurz angličtiny

Od října navštěvuji anglický kurz, na kterém se připravuji na složení jazykové zkoušky CAE. Je organizován jazykovou školou GLOSSA,s.r.o. Do školy docházím 2 krát v týdnu. V pondělí se věnujeme gramatice s českou učitelkou Eve. Pro vysvětlení gramatiky je lepší, že Eve není rodilá mluvčí, protože nám vysvětlí látku ve spojení s češtinou. Ve středu pak máme Geralda, který s námi mluví a píše. Po dobu výuky mluvíme převážně v angličtině, takže si procvičuji i konverzační angličtinu. Výuka probíhá hravou formou. Zatím jsem se naučila mnoho nových slovíček, zlepšila se ve psaní a mluvení. Poznala jsem nové lidi, kteří se stávají mými kamarády. Je to pro mě jedinečná příležitost, jelikož jsem nucena dvakrát v týdnu komunikovat v angličtině, což mi upevňuje moji znalost jazyka a stává se pro mě přirozené mluvit v angličtině.
Za tyto možnosti – nabývat nové znalosti a zdokonalovat se v angličtině – vděčím občanskému sdružení, která plní přání dětem. A panu Rehmanovi Redovi, který poskytl prostředky, které uhradily jazykový kurz anglického jazyka.
Chtěla bych Vám za to velice poděkovat, jelikož jazyky mi otevírají daleko větší možnosti profesního uplatnění v budoucnosti. Budu mít i větší šance uspět ve výběrových řízeních na výměnné pobyty např. v rámci projektu Erasmus, skrze který chci vycestovat v příštím roce na stáž.
Adéla

Posted in: Aktuality | Komentáře uzavřeny

Komentáře jsou uzavřeny.