Sport pomáhá poprvé ve Stodůleckém parku

V neděli 10. května proběhla v Centrálním parku Prahy 13 ve Stodůlkách benefiční sportovní akce v rámci seriálu Sport pomáhá. Součástí akce byl cyklistický MTB závod Stodůlecké šlápnutí a Běh přes haldu. Titul Haldaman pak získali ti, kteří absolvovali obě disciplíny. Akce se aktivně zúčastnilo 160 závodníků a nespočet diváků jak z doprovodu závodníků tak i kolemjdoucích. V kategorii dospělých zvítězil Michal Malík, veterány ovládl David Klíma a v ženách byla nejlepší Petra Kotová. V běhu pak byl z mužů nejrychlejší Petr Lohr a mezi ženami Šárka Mostlová. Nejlepším Haldamanem se stal Václav Šuser. Kompletní výsledky včetně všech dětských a mládežnických kategorií najdete ZDE.

Veškeré příspěvky účastníků akce, které činí 12.500 Kč, věnoval pořádající cyklistický klub Vinohradské šlapky na účet veřejné sbírky zřízené ve prospěch projektu Sport pomáhá neziskové organizace ANO, ANO. Zde budou v plné výši použity na sportovní příspěvky dětí z dětských domovů a pěstounských či sociálně slabých rodin.

Celá akce byla pořádaná pod záštitou místostarosty Petra Zemana a za podpory městské části Praha 13. Akci svou účastí podpořila i Neviditelná výstava a pojišťovna Generali. Za zmínku i poděkování stojí fakt, že pořadatelé i účastníci akce opustily prostory parku uklizené a nepoškozené. Současně děkujeme místním obyvatelům za toleranci a vstřícnost během probíhající akce.

Podívejte se na krátké video z celé akce.

Fotografie: David Žižka Photo

Více fotografií z akce naleznete ZDE(David Žižka) a ZDE(Jeffer).

Posted in: Aktuality | Komentáře uzavřeny

Komentáře jsou uzavřeny.