Tým – “Ondra vymyslí název” – Cyklistika – Co vydržíme – Polabí

Zlatá expedice 2023

Expediční tým: Ondra vymyslí název – Amálie, Leoš, Michal, Miriam, Oliver, Ota, Vanda

Průvodce naší expedicí

Co ty a expedice?

Amálie, 17 let

Expedici jsem si strašně užila, byl to pro mě velký zážitek, co se týče fyzičky i naši skupiny. Myslím si, že jako tým jsme si vedli dobře, dost jsme se podporovali, ale je jasné, že někdy tam byly nějaké výkyvy. Určitě bych tým neměnila, jsme si dost blízký navzájem a myslím si, že až na nějakou větší fyzickou zátěž, jsme si to dost užili. Jsem na všechny dost pyšná a děkuju za tuto možnost.

Leoš, 18 let

Myslím že expedice byla fajn a zvládli jsme ji parádně. Kolektiv jsme měli úžasný a všichni si pomáhali. Počasí vyšlo dobře, a docela nám i přálo. Těším se na následnou ceremonii.

Michal, 18 let

Jsem nadšený, že jsem zvládl s mojí partou těžkou výzvu, která i pro mne a ostatní byla novinka. Po tomhle co jsem dokázal, tak se cítím jako nový člověk. Byl to prima zážitek.

Miriam, 21 let

Osobně bych nečekala že zvládnu ujet 200 km za pouhé 4 dny , stálo mě to hodně sil, protože nejsem sportovní typ, ale zvládla jsem to za 1 . Děkuji mé skupince za pevné nervy při čekání na mě. Z expedice si beru spoustu vtipných zážitků, zkušeností. Také velké díky patří paní Zachové za podporu, kterou nám dává.

Oliver, 20 let

Jsem rád, že jsme tuto expedici zvládli všichni v pohodě a bez problémů, bylo to super i ta trasa na každý den se dala zvládnout kromě toho posledního dne, to jsem fakt umíral na stehna, ale byla sranda po cestě všichni byli v pohodě a vyzkoušeli jsme si taky po dlouhý době zručné práce a řešily celý jeden den pneumatiku. S jídlem jsme si kupodivu vystačily dobře. Vyšlo nám pěkné počasí a sprchlo jen přes noc, což nikomu z nás nevadilo a ochladil se na chvíli vzduch. Čekal jsem že budou trošku problémy s kilometry, že to zalomíme a nepojedeme dál, ale všichni pěkně překvapili a všichni to zvládli bez nějakých větších problémů, stačilo se jen zakousnout pomoct druhému a podporovat a hned se šlapalo zase lépe. Děkuji za povedenou expedici a jsem rád, že jsme tak dobrá parta.

Ota, 21 let

Expedice byla velice dobrá. Zvládli jsme 200 km, to jsme nečekal. Měli jsme dobře nakoupené jídlo a výborně jsme vařili. Zvládli jsme to bez telefonu. Pomáhali jsme si. Všude jsme dojeli včas. Byli jsme dobrá parta. děkuji všem za super expedici.

Vanda, 20 let 

Zlatá expedice mne a myslím si, že i celému týmu ukázala, že v sobě máme více síly než si myslíme. Celou expedici jsem si velmi užila. Veškeré překážky jsme jako tým zvládli a já si odnáším neskutečný zážitek. Hodně jsme se nasmáli ale i potrápili, ve finále jsme ale pyšně stáli s úsměvem na tváři když jsme zvládli poslední kilometr. Paní Zachové bych chtěla velmi poděkovat že to s námi zvládla až do konce. Tato zkušenost bude vždy patřit ke vzpomínkám která mi bude vyvolávat úsměv na tváři.

Komentáře jsou uzavřeny.